niedziela, 29 kwietnia 2012

Top 4 na YTRozpoczynam "dział" w którym będę polecać, oceniać filmiki. Możecie i wy proponować filmiki :) 
Pamiętniki wampirów Parodia
http://www.youtube.com/watch?v=4L0K6Bg9IE4&feature=related Pamiętniki wampirów Parodia- nad wszystkimi tymi parodiami czuwają dwie siostry : Hannah i Hindi. Mają niesamowity talent aktorski. Główne role gra Hindi, a Hannah zajmuje się kamerą itd. Nagrały parodie Zmierzchu i Igrzysk Śmierci. Nie oglądam Pamiętników wampirów, ale ta parodia strasznie mi się podoba miedzy innymi przez muzykę :) Zobaczcie też parodie Przed Świtem.


Mariolka i Seba na randce

http://www.youtube.com/watch?v=P-8PVNl1Vew Mariolka i Seba na randce- Kto nie lubi kabaretu z Mariolką krejzolką :) Można się pośmiać z dwóch facetów w perukach :) Polecam :)Dziecko odpala
http://www.youtube.com/watch?v=bOvXuFMTmv0 Teraz od małych dzieci możemy się dużo nauczyć. Miedzy innymi naśladowania odpalania silnika. Ten bobas może mieć zaledwie 1 rok a już jest gwiazdą internetu.


KMS- Kieszonkowcy
http://www.youtube.com/watch?v=BgLuUdFsIKA To jest najlepszy skecz Kabaretów Skeczów Męczących. Można się z niego dowiedzieć co to jest hartkor lub czemu na banknotach nie ma kobiet. Polecam :)


Myślę że się podobało :)
Opracowała- Jola

2 komentarze:

  1. Obejrzałam wszystkie ! Są świetne <3
    Ale najbardziej podoba mi się skecz KMS-Kieszonkowiec !
    Miałaś rację ze można się wiele z niego mądrego dowiedzieć !

    Zapraszam do mnie : www.brulionwkratke.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń