środa, 2 maja 2012

Top 4 na YT

Hardcorowy szczur
http://www.youtube.com/watch?v=YqlQS5CCmwI - Filmik jest pozornie niewinny ale potrafi rozbawić. Zobaczcie sami :) Taki szczur mógł by mi tornister nosić :P Z reszta przekonajcie się sami


Malowanie pisakiem
http://www.youtube.com/watch?v=4Bdm2rWA_0M&NR=1 - Jest to pokaz malowania pisakiem. Rosyjska artystka potrafi przenieść nas do czasów wojny poprzez piasek. Jest to wzruszający pokaz. Naprawdę polecam.


Ada Krawczyk- Weselny klimat
http://www.youtube.com/watch?v=zrkZPWRHNDM - Ta piosenka rozwala. Pasuje do każdego teledysku weselnego. Strasznie lubimy ta piosenkę z Andzią :) Ta piosenka nie ma oficjalnego teledysku, ale ten song jest praktycznie w każdym teledysku weselnym.


Ani Mru Mru- Egzotyczne nuty
http://www.youtube.com/watch?v=pSnvaChOWZM&feature=related - Przy tej piosence głowa sama się kiwa. To nie było by to samo gdyby nie ten najmniejszy w blond peruce. On nawet gdyby nic nie robił to i tak mnie rozśmiesza. Nazwałam go Maskotka. Skecz ten jest naprawdę przemyślany.
Myślę, że podoba wam się.
Opracowała: Jola
3 komentarze:

 1. HeHe

  P.S. Super blog :) Dodałam się do obserwatoów i licze że się odwdzięczysz ;)

  http://klada-myworld-mylife.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Haha, szczuuur :D :) Super post

  http://do-u-love-me-show-me-that.bloog.pl/id,331062594,title,Te-lzy-wiezione-pod-powieka-najbardziej-nas-pieka-Czyli-rozdzial-siodmy,index.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Weselny klimat był u nas na szkolnej dyskotece;D

  zapraszam - tajemnica-mnie.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń