środa, 9 maja 2012

Top 4 na YTDonald Tusk w szansie na sukces
http://www.youtube.com/watch?v=DXshd7oxZ80&feature=related - Jak nie interesuje się polityka i wiem tylko to co inni przerabiają w necie to Donald tutaj mnie zaskoczył.  Nagranie powstało w 1996 roku i w tedy ludzie nie wiedzieli jeszcze z kogo się nabijają :)
Król Julian ocenia Koko euro 
spoko
http://www.youtube.com/watch?v=Dtg4htInexc - Myslę, ze nikt tego nie oceni lepiej niż nasz kochany Julek. Nie ma tu co opisywać i oceniać  bo to jest geniale. Ktoś miał wyobrażnię żeby tak wykombinować. Myslę że taka była reakacja wszystkich, którzy usłyszeli Koko euro spoko. Ale każdy kraj ma swoje Waka Waka.
Beatka uczy Henia pływać
http://www.youtube.com/watch?v=iL3j4PbxTiQ - Stare ale jare. Beatka i Henio byli hitem internetu (Mięsny Jeż). Chyba nie ma osoby która by tego nie wiedziała. AN tym urywku z Pamiętników z wakacji możemy zobaczyć jak nasza Beatka XXL uczy swojego ukochanego Henia pływać. Można się przy tym nieżle pośmiać gdyż Henio jet nico niepozbierany.

Klejnuty - Bede go zjad !
http://www.youtube.com/watch?v=JKvf8xxOFOs - Cezik, który tworzy klejnuty znowu nas zaskakuje. Jego filmiki oglądam przynajmniej 5 razy dziennie jeden. On się po prostu nie nudzi. Tym razem jego bohaterami są: Beatka, Henio, Mięsny jeż (Pamiętniki z wakacji) i Magda Gessler (Kuchenne rewolucje). Możemy tu zobaczyć miedzy innymi zupełnie nową wersję piosenki Henia pt. Mięsny jeż, ty go zjesz. Polecam


Który filmik sprawił, że na waszej buzi pojawił się uśmiech ?


Ps. Dziękuję że jesteście tak aktywni z tej okazji postanowiłam przygotować konkurs w , którym będziecie mogli wykazać się swoim poczuciem humoru.

Jola

3 komentarze:

 1. oczywiście, że możesz wykorzystać, zresztą ten przepis ja również wykorzystałam z innego bloga :P obserwuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. hmm parę słów więcej o konkursie bo jestem ciekawa xd

  http://the-simple-styles.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. co za konkurs? mów, mów, móóóów ;P
  obserwuje i zapraszam do mnie http://inniwmoichoczach.blogspot.com
  xoxo

  OdpowiedzUsuń